עגלת הקניות
עגלת הקניות ריקה

אודות

»
אודות

 

מי אנחנו?

טוקפון הינה חברת תקשורת הפועלת כבר למעלה מ-12 שנים. טוקפון משווקת שירותי סלולר מלאים לאלפי לקוחות, מקצה לקצה, הכוללים חבילות ללא הגבלה וללא התחייבות של שיחות, הודעות, SMS דאטה/גלישה, שירותי סלולר בחו"ל וכמובן ציוד קצה (מכשירים ואביזרים). כל אלה על תשתית סלולרית מתקדמת ברשת 4G בכיסוי ארצי מלא.

טוקפון מתמחה בפעילות עם מועדוני לקוחות מהגדולים במשק הישראלי, תוך מתן ערך לחברי המועדון ותפירת חבילות ייחודיות המותאמות לצרכיהם. במקביל, טוקפון מציעה מגוון רחב של מסלולים משתלמים ביותר גם ללקוחות פרטיים ועסקיים.

 

החבילות המשתלמות שלנו

טוקפון מציעה מגוון רחב של חבילות ומסלולים, במטרה לאפשר לכל לקוח לבחור את החבילה המשתלמת ביותר עבורו, בהתאם לשימושים ולצרכים הייחודיים שלו. החבילות של טוקפון שמות דגש על פשטות, התאמה אישית ללקוח וכמובן ללא התחייבות.

 

שירות לקוחות אישי, יעיל ומקצועי

אנחנו בטוקפון מאמינים במתן שירות אישי, יעיל ומקצועי ללקוחותינו ומעמידים לרשות לקוחותינו מוקד שירות ייעודי, זמין, יעיל ומהיר, כל זאת בכדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר.

 

 

  

 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 אין לראות באמור בפרסום זה משום המלצה להתקשרות או לרכישה, אביזרים ו/או  קבלת שירותים נלווים. תוכן הפרסום, לרבות בכל הנוגע למכירה מיוחדת כהגדרתה בחוק הגנת הצרכן, הוא באחריות הבלעדית של חברת טוקפון תקשורת בע"מ ו/או חברת פלאפון ו/או אחרים נותני שירותים במיזם זה. השירות מוגבל לשימוש סביר ואינו כולל הודעות MMS, שיחות ל1-700, שיחות 43*, הודעות לרשתות נייחות, שיחות לחו"ל או לרשת ג'אוול וכן לא שירותי תוכן ו/או שירותי מידע באופן חד-פעמי או שלא באופן חד-פעמי ו/או מידע מתמשך כמנוי. בטרם ביצוע העסקה, מומלץ לקרוא את תקנון המבצע והסכם התקשורת כמו כן השירות והמחיר אינם כוללים ביטוח למכשיר מכל סוג שהוא. החיוב לכל מנוי הינו בהתאם לתוכנית אליה משויך, ועדכון תעריפים מבוצע בהתאם לתוכנית אליה משויך כל מנוי. טל"ח